Mano paskyra

Čia galite peržiūrėti visus mokymus, į kuriuos esate įtrauktas/a. Redaguoti savo paskyros informaciją

Paskyros informacija

Prenumeruokite naujienlaiškį

Sužinokite apie akcijas bei naujienas patys pirmieji!

Populiariausi mokymosi kursai

Free

Pažeistų nagų atstatymo procedūra su Vitagel

STRENGTH & RECOVERY – tai silpnų, plonų, trapių ir pažeistų nagų atstatymo priemonės. Tai ideali procedūra, norint nagus sustiprinti po priauginimo ar gelinio lakavimo.
Free

Saugus manikiūras

NEMOKAMA! Saugaus manikiūro technologija, kai odelės pašalinamos jų nekerpant, o naudojant odelių minkštiklius, yra paprasta ir nesudėtinga. Atliekant saugų manikiūrą, išvengiama nagų audinio pažeidimų. Saugaus manikiūro metu kutikulė ištirpdoma specialia priemone – odelių minkštikliu (cuticle remover) ir atsargiai pašalinamos apelsinmedžio/medine lazdele.
€30

Nagų priauginimo mokymai su Polygel

Ne akrilas, ne kietasis gelis - tai naujas patentuotas Gelish PolyGel! Vienija geriausias akrilo ir kietojo gelio savybes į visumą, kurios kokybės paneigti neįmanoma! Daugybė produkto tobulinimo metų bei nuolatinis testavimas salonuose; meistrai, kuriems teko dirbti su Gelish Polygel teigia, kad su PolyGel nagai bus tvirti, lankstūs, lengvi tarsi pūkas, BE KVAPO
€40

Aparatinio manikiūro mokymai

Kaip klasifikuojami antgaliai, kuo jie skiriasi. Bei kokie antgaliai naudojami aparatiniam manikiūrui? Koks antgalių tarnavimo laikas? Žingsnis po žingsnio atliksime gelinio lako pašalinimą. Veliau atlikslime aparatinį manikiūrą, naudojant tik frezą. Po šių mokymų turėsite žinių, kokius antgalius pasirinkti, kaip atpažinti odelių tipus. Kaip teisingai naudoti antgalius.
Free

Pedikiūro mokymai su Footlogix priemonėmis

Veiksmingiausias būdas pasirūpinti pėdų oda yra pradėti nuo profesionalaus Footlogix pedikiūro. Šio pedikiūro metu pamirkysime pėdas vonelėje, su nerūdijančio plieno lopetėle pašalinsime sausą odą ir patepsime pėdas tinkama Footlogix® drėkinamąja priemone. Bei aptarsime kokias priemones naudoti po nuospaudų šalinimo.
Free

Nagų priauginimas su minkštojo gelio tipsais

Lengvas ir paprastas Minkštojo Gelio tipsų klijavimas bei patogus nešiojimas – tai yra apie Gelish® Minkštojo Gelio tipsus! Lengvu prispaudimu suteiksime nagams pageidaujamą ilgį. Priauginsite tvirtus ir ilgus nagus be jokių akrilo pudrų ar agresyvių chemikalų.
€20

Gelinio lakavimo mokymai

Online gelinio lakavimo mokymosi metu perteiksime žinias, kurios mus pasiekė iš daugelio garsių gelinio lakavimo gamintojų prekinių ženklų JAV. Kaip gamintojai, jie kasdien susiduria su daugybę klausimų dėl gelinio lakavimo procedūros iš viso pasaulio.
Free

DIP barstomo akrilo mokymai

Išmokti dirbti su Dip’u nėra sunku, nes nereikia akrilo teptukų nagų formavimui, nereikia lempų ar specialių įrankių. Tai puiki sistema pradedantiesiems ar tiems, kurie pageidauja greitesnio nagų priauginimo proceso.