Nagų priauginimo mokymai su Polygel

Dabartinis statusas
Neįtrauktas
Kaina
30
Pradėkite

Norint pradėti mokytis, susikurkite paskyrą. Paskyrą galite susikurti, paspaudus ,,Pradėti mokytis”. Jeigu paskyrą jau turite, spauskite ,,Prisijungti”

Mokymosi medžiagą rasite žemiau, skiltyje ,,Mokymosi kursas medžiaga”

Jūs esate neįtrauktas į šiuos mokymus.

Jūs esate įtrauktas į šiuos mokymus

LENGVESNIS , TVIRTESNIS , PATOGESNIS  

nei bet kuris kitas nagų priauginimo būdas. Neįmanoma? Įmanoma – PolyGel.

Ne akrilas, ne kietasis gelis – tai naujas patentuotas Gelish PolyGel! Vienija geriausias akrilo ir kietojo gelio savybes į visumą, kurios kokybės paneigti neįmanoma! Daugybė produkto tobulinimo metų bei nuolatinis testavimas salonuose;  meistrai, kuriems teko dirbti su Gelish Polygel teigia, kad su PolyGel nagai bus tvirti, lankstūs, lengvi tarsi pūkas, BE KVAPO

Nėra proporcijų, Nėra išsiliejimo, Nėra nuostolių! POLYGEL tai viskas viename, ko reikia tobulam nagų priauginimui. Be monomerų, be kvapo, nereikia maišyti, nereikia laikytis proporcijų. Priemonės formulė leidžia dirbti taip greitai arba taip lėtai kaip jums patinka. Iš tūbelės gelio galite paimti tik tiek gelio, kiek reikia. Jokių nuostolių!

Sukurtas remiantis polimerų sinteze, PolyGel‘io perversmą sukėlusi TriPolymerTechnology™* technologija, leidžia stulbinančiai lengvai formuoti nagus. Unikalus gelio klampumas užtikrina nepriekaištingą ir tolygų nagų formavimą ir vientisą nagų spalvą. PolyGel‘io formulėje esanti akrilo pudra suteikia nagams tvirtumą ir akrilo paklusnumą. Tai akrilo pudra gelyje, kurio sudėtyje yra fotoiniciatoriai, leidžiantys formuoti nagus bei neturintys kvapo. Sunkesnės nei oras TriPolymer dulkės, atsirandančios dildant nagus, yra 30% sunkesnės nei nuo akrilo ar klasikinio gelio kilusios dulkės. Tai reiškia, kad dulkės nuo PolyGel‘io krenta ant stalo, o tai faktiškai reiškia, kad dulkių dirbant nekyla. *TriPolymerTechnology = oligomerai iš gelio; polimerai iš akrilo; polimerai iš nagų lako.

Neįtikėtinai paprasta – tik 3 lengvi žingsniai, kaip naudoti PolyGel:

1. Suspausti, nupjauti ir uždėti. Išspausti reikiamą PolyGel kiekį iš tūbelės, specialiu įrankiu nupjauti gelio rutuliuką. Uždėti rutuliuką ant nago.
2. Teptuką sudrėkinti Slip Solution tirpalu ir suformuoti gelio nagus. Naudoti trumpą, keturkampį, tvirtą, sintetinių šerelių teptuką.
3. Laikyti po 18G LED lempa 30sek.

PolyGel spalvos: Ir nepermatomi, ir skaidrūs atspalviai leis suformuoti lygius, nepriekaištingus nagus. Patogi tūbelė leis išspausti reikiamą gelio kiekį. PolyGel gelis priauginimui nejudės tol, kol jūs nepradėsite formuoti. Gelis nagams išliks reikiamos formos, nenutekės, kol nepateks po lempa. Vienoje tūbelėje esančio gelio užtenka suformuoti nagus 30-50 klientų.

PolyGel privalumai:

Stulbinančiai lengvas – lengvesnis nei akrilas ar kietasis gelis, todėl nesijaučia, jog nagai priauginti

Neabejotinai tvirtas – tvirtesnis nei kietasis gelis

Neabejotinai saugus – be monomerų, NĖRA dulkių

Patogesnis naudoti – greitai formuojamas, neribotas darbo laikas, jokių nutekėjimo ant odelių

Nesudėtingas ir be jokių trūkumų – tinka visiems tiek studentams, tiek patyrusiems meistrams.

Ką išmoksiu?

Šių mokymų metu apžvelgsime visas Polygel procedūrai naudojamas priemones.

Kokios galimos klaidos?

Žingsnis po žingsnio atliksime nago dengimą su Polygel spalva bei atliksime prancūzišką manikiūrą su Polygel

Po šių mokymų turėsite žinių, kaip teisingai naudoti Polygel sistemą.

Ką gausiu įsigijus šiuos mokymus?

– Vaizdo įrašą, kuriame instruktorė lietuvių kalbą ves teoriją, Polygel’iu dengs du nagus: vienas nagas bus pilnai dengiamas Polygel Light Pink spalva, kitas nagas bus dengiamas su prancūzišku galiuku

– Polygel teorinę medžiagą

– Galimybę konsultuotis su mumis, jeigu turėsite papildomų klausimų

– Diplomą