Nagų priauginimas su minkštojo gelio tipsais

Dabartinis statusas
Neįtrauktas
Kaina
Nemokama

Norint pradėti mokytis, susikurkite paskyrą. Paskyrą galite susikurti, paspaudus ,,Pradėti mokytis”. Jeigu paskyrą jau turite, spauskite ,,Prisijungti”

Mokymosi medžiagą rasite žemiau, skiltyje ,,Mokymosi kursas medžiaga”

Jūs esate neįtrauktas į šiuos mokymus.

Jūs esate įtrauktas į šiuos mokymus

Mes visos esame girdėjusios apie priauginamus akrilo/gelio nagus ir be abejo daugelis buvome nusilakavę nagus geliniu laku. Bet ar kada nors girdėjote apie Minkštojo Gelio (Soft Gel) tipsus? Dėl unikalios flexi-fit formulės Gelish® Minkštojo Gelio tipsai sustiprina nagus ir leidžia pilnai padengti nago plokštelę. Gražius ir įspūdingus nagus galite turėti kiek daugiau nei per 20 minučių, o jie džiugins net iki 3 savaičių. Lengvas ir paprastas Minkštojo Gelio tipsų klijavimas bei patogus nešiojimas – tai yra apie Gelish® Minkštojo Gelio tipsus! Lengvu prispaudimu suteiksime nagams pageidaujamą ilgį. Priauginsite tvirtus ir ilgus nagus be jokių akrilo pudrų ar agresyvių chemikalų.

Gelish® Minkštojo Gelio tipsai yra saugus pasirinkimas tiek klientui, tiek meistrui. Tai sveikesnis pasirinkimas visiems nagų priauginimo gerbėjams.

Gelish® Minkštojo gelio nagais galime džiaugtis iki 3 savaičių, priklausomai nuo to kaip greitai Jūsų nagai auga. Gelish® Minkštojo gelio nagai nutirpinami kaip įprastas gelinis nagų lakas: reikalinga folija ir dirbtinių nagų tirpiklis.

Dar vienas pliusas? Gelish® Minkštojo gelio nagus galima nulakuoti paprastu nagų laku ir perlakuoti tiek kartų, kiek tik pageidaujate. Su Gelish® Minkštojo gelio nagais nereikės nerimauti, kad tik su dildės ar frezos pagalba nuimsite nusibodusią spalvą. Kai nagas paauga tiek, kad norisi jį patrumpinti, galite tai padaryti namuose su dilde.

Ką išmoksiu?

Šių mokymų metu apžvelgsime visas procedūrai reikalingas priemones.

Žingsnis po žingsnio atliksime nagų priauginimą su Soft gel tipsais

Po šių mokymų gebėsite priauginti nagus su minkštojo gelio tipsais. Žinosite kaip išvengti galimų problemų bei į ką vertėtų atkreipti dėmesį procedūros metu.

Ką gausiu įsigijus šiuos mokymus?

– Vaizdo įrašą, kuriame instruktorė lietuvių kalbą ves teoriją bei demonstruots visą procedūrą

– Eigos aprašymą žingsnis po žingsnio

– Galimybę konsultuotis su mumis, jeigu turėsite papildomų klausimų

– Diplomą