DIP barstomo akrilo mokymai

Dabartinis statusas
Neįtrauktas
Kaina
Nemokama

Norint pradėti mokytis, susikurkite paskyrą. Paskyrą galite susikurti, paspaudus ,,Pradėti mokytis”. Jeigu paskyrą jau turite, spauskite ,,Prisijungti”

Mokymosi medžiagą rasite žemiau, skiltyje ,,Mokymosi kursas medžiaga”

Jūs esate įtrauktas į šiuos mokymus

Jūs esate neįtrauktas į šiuos mokymus.

Kokie Dip / Barstomo akrilo privalumai?

Pagrindinis Dip sistemos privalumas yra tai, kad Dip‘as ypatingai ilgai išlieka ant nagų ir suteikia nagams tvirtumą.

Dar daugiau privalumų:

Be kvapo – medžiagos labai panašios į akrilo, tačiau neturi aitraus kvapo. “Skystas monomeras nėra naudojamas su Dip Sistema, todėl nėra toksiškų kvapų,” sako Caroline Scroggins, prekinio ženklo SuperNail Commerce, Calif. vadovė. “Nagų priauginimo procese dalyvauja skystą gelį primenantis apatinis Dip sluoksnis, aktyvatorius ir smulki akrilo pudra, todėl kvapo nėra”. Taigi nemalonaus kvapo problema išspręsta!

Paprasčiau – mažai kas sugeba lygiai ir gražiai suformuoti nagus. Panardinimas į pudrą arba pudros užbarstymas ant nagų padeda išvengti šios problemos.

Patogiau – pats pudros barstymo procesas garantuoja, kad nagai bus plonesni nei įprasti ir ne visada patogūs akrilo nagai.

Laikas – nors kai kuriuos žingsnius reikia atlikti kruopščiau nei priauginant nagus akrilu, iš esmės nagų priauginimas Dip‘u atliekamas žymiai greičiau.

Nereikia UV ar LED spindulių – nuolatos diskutuojama apie neigiamą UV spindulių poveikį odai. Su Dip šis klausimas nėra aktualus.

Gyvos spalvos – Dip pudra yra ypač smulki. Būtent dėl to spalvotos barstomo akrilo pudros yra sodrios ir ryškios.

Saugumas – dažnai Dip yra išeitis toms klientėms, kurios yra alergiškos geliniam lakavimui, o pageidauja turėti tvirtus nagus.

Kūrybiškumas – Dip – akivaizdžiai ryškėjanti nagų priauginimo tendencija, todėl internete rasite vis daugiau ir daugiau video reportažų bei mokymo programų. Naujai atsirandantys Dip produktai leidžia pasiekti stulbinančius nagų priauginimo rezultatus.

Ką išmoksiu?

Šių mokymų metu apžvelgsime visas DIP procedūrai reikalingas priemones.

Žingsnis po žingsnio dengsime su tipsu priaugintą nagą su DIP sistema.

Po šių mokymų gebėsite nagus padengti barstomo akrilo sistema. Žinosite kaip išvengti galimų problemų bei į ką vertėtų atkreipti dėmesį procedūros metu.

Ką gausiu įsigijus šiuos mokymus?

– Vaizdo įrašą, kuriame instruktorė lietuvių kalbą ves teoriją bei visą procedūrą

– Eigos aprašymą žingsnis po žingsnio

– Galimybę konsultuotis su mumis, jeigu turėsite papildomų klausimų

– Diplomą